Jídelní lístek edookit

Novinky

Seznamovací kurz pro prváky GOUČKO

Seznamovací kurz pro první ročníky 5. - 6. 9. 2023 Nastupujete v září do prváku a ještě na škole nikoho neznáte? Nevíte, co očekávat od studia nebo vyučujících? Není lepší cesta než začít studium Seznamovákem a poznat spolužáky, učitele a zjistit, jak to u nás chodí, ještě než začne váš první vyučování.

Zjistit více

Senátorka byla hostem moravskobudějovické střední školy

Závěr školního roku vždy patří slavnostnímu vyřazování absolventů. I my jsme se loučili s novými kuchaři, ošetřovateli, automechaniky, opraváři, obráběči či s elektrikáři a instalatéry. V obřadní síni městského úřadu v Moravských Budějovicích jim předávala výuční list a vysvědčení o závěrečné zkoušce senátorka Hana Žáková, starosta města Martin Ferdan spolu s ředitelem školy Tomášem Dolejským a třídními učiteli.

Zjistit více

Slavnostní tabule - praktická zkouška oboru Kuchař - číšník 2023

Konírny MKS Beseda Moravské Budějovice v pátek 2. 6. 2023 zaplnily různé slavnostní tabule, připravené k příležitosti různých událostí jako křtiny, svatba, kulatiny nebo Velikonoce a dalších příležitostí. Jedná se o první část praktické závěrečné zkoušky deseti studentů oboru Kuchař-číšník 3. ročník . Slavnostní tabule prohlédla i veřejnost. Nápaditost a originalita rozhodně nechyběla. Přejeme úspěšné složení zkoušek.

Zjistit více