Jídelní lístek edookit Studijní materiály

Novinky

Rodičovské schůzky budou. Přes internet, jako se žáci hlásí do výuky

Hledali jsme možnost, jak uskutečnit rodičovské schůzky i v době, kdy jsou střední školy zavřené. Našli jsme řešení. Schůzky se odehrají na dálku prostřednictvím internetu v původně avizovaném termínu, tedy ve čtvrtek 19. listopadu. Všichni naši žáci se do distanční výuky hlásí přes komunikační službu Teams. Na hodinu a půl dostanou rodiče možnost místo nich zasednout k počítačům a stejným způsobem si s učiteli popovídat o všem důležitém.

Zjistit více

Matematiku u nás učí i brankář Žihadel Petr Helešic

Seznamte se: Petr Helešic. Hokejový brankář moravskobudějovických Žihadel, učitel matematiky na naší škole, student Masarykovy univerzity Brno, odchovanec juniorky znojemských Orlů, trenér mladých brankářů - to všechno lze o něm platí. Za šestadvacet let života stihl opravdu hodně a zrovna v současnosti, v době nouzového stavu, se rozhodně nenudí.

Zjistit více

Jsme připraveni přímo pomoci v kritické době

Notebooky pro trasování. Žáci do první linie. Domov mládeže pro noční i víkendovou péči o děti vytížených zdravotníků. A v neposlední řadě výroba ochranných štítů. To jsou čtyři oblasti, kterými naše škola dokáže být prospěšná v době nouzového stavu nad rámec distanční výuky. Ve dnech, kdy rychle rostou počty obyvatel s nákazou covid-19.

Zjistit více