Jídelní lístek edookit

Novinky

Máme další úspěchy v soutěžích, zaperlili kuchaři

Dva pěkné výsledky jsme teď zaznamenali v oboru Kuchař–číšník. V soutěži Studuj gastro jsme se dostali do republikové TOP 10. A v klání Kuchař Vysočiny Junior 2022 open v Havlíčkově Brodě jsme získali 3. místo v kategorii Předkrm. „Děkuji za dobrou reprezentaci naší školy, za vynaloženou energii správným směrem. Tyto úspěchy nás moc těší,“ zdůraznil ředitel Tomáš Dolejský.

Zjistit více

Přijď se k nám podívat

Váháš, na kterou střední školu zamířit? Co třeba k nám? Stále je dost času přijít se podívat do dílen i učeben. Až do 1. března Tě rádi provedeme a odpovíme na otázky. V případě zájmu volej tel. číslo 736 154 441.

Zjistit více

Pomohli jste. A my děkujeme!

AKTUALIZOVÁNO: Ve čtvrtek 3. února jsme celé dopoledne podávali za dobrovolný příspěvek teplé nápoje před budějovickou poliklinikou v Tovačovského sadech. Výtěžek, konkrétně 21 882,- korun, jsme věnovali naší bývalé žákyni, která je onkologickou pacientkou. S podporou se přidala i Oblastní charita Třebíč plus sportovci z třebíčského fitka Octagon. Akce se uskutečnila u příležitosti Světového dne boje proti rakovině.

Zjistit více