Jídelní lístek edookit Studijní materiály

Novinky

Dny otevřených dveří 2021

Chceš se na vlastní oči podívat na obor, který tě láká studovat? Využij šance individuálního dne otevřených dveří… Vyplň kontaktní formulář nebo zavolej!

Zjistit více

Dodatek k osvědčení v rámci Europassu

Naše škola bude od 5. února poskytovat tzv. Dodatek k osvědčení, který si zájemci z řad absolventů budou moci přidat do portfolia dokladů a dokumentů pod hlavičkou EUROPASS. Dokumenty Europassu poskytují zaměstnavatelům a vzdělávacím institucím přehledně informace o jejich držiteli.

Zjistit více

Rodičovské schůzky budou. Přes internet, jako se žáci hlásí do výuky

Hledali jsme možnost, jak uskutečnit rodičovské schůzky i v době, kdy jsou střední školy zavřené. Našli jsme řešení. Schůzky se odehrají na dálku prostřednictvím internetu v původně avizovaném termínu, tedy ve čtvrtek 19. listopadu. Všichni naši žáci se do distanční výuky hlásí přes komunikační službu Teams. Na hodinu a půl dostanou rodiče možnost místo nich zasednout k počítačům a stejným způsobem si s učiteli popovídat o všem důležitém.

Zjistit více

Dny otevřených dveří 2021 - přihlašte se, domluvte si termín a přijeďte! I o jarních prázdninách. Více v odkazech Novinky školy a Uchazeči.