Jídelní lístek edookit

Novinky

UČEŇ INSTALATÉR 2023

Dne 20. 1. 2023 se žáci 3. ročníku oboru Instalatér zúčastnili krajského kola soutěže „UČEŇ INSTALATÉR 2023‘‘, která se konala v Jihlavě pod záštitou Cechu topenářů a instalatérů ČR. V celkovém hodnocení družstev jsme obsadili výborné 5. místo!!! V jednotlivcích skončil Oliver Blažej Dvořák na 5. místě a Vojtěch Fiala na 11. místě. Žáci obdrželi pěkné a užitečné ceny. Tato soutěž jim dala cenné zkušenosti na závěrečné zkoušky, ale také do života. Velká gratulace a velký dík za výbornou reprezentaci školy!

Zjistit více

AKCE "Staň se na jeden den středoškolákem"

Chceš být jeden den studentem naší školy? Chceš vyzkoušet přijímačky nanečisto? Stačí si vybrat obor a my tě školou provedeme. - Zažiješ si vyučování. - V dílnách si vyzkoušíš praktickou výuku. ✌️ Do školy ti vystavíme omluvenku o celodenní účasti na vyučování

Zjistit více

Setkání bývalých zaměstnanců

Setkání s dobrými přáteli potěší snad každého člověka a nejinak tomu bylo ve čtvrtek 15. prosince 2022. Na půdě školy se setkali bývalí zaměstnanci školy, kteří odešli do penze.

Zjistit více

Poděkování z LDN Moravské Budějovice

Obdrželi jsme pochvalu z LDN Moravské Budějovice. Žačky třetího ročníku oboru Ošetřovatel se snaží pomáhat i v podobě Mikulášské nadílky. Připojujeme se k této pochvale a níže uvádíme plné znění e-mailu.

Zjistit více

Podmínky přijímacího řízení 2023 - klikněte na odkaz

Podrobné informace na kartě 

Uchazeči - Přijímací  žízení