Jídelní lístek edookit

Novinky

Krajská soutěž v orbě 2022

Dne 22. 9. 2022 se uskutečnil již 18. ročník Krajské soutěže žáků zemědělských škol v orbě. Soutěž s mezinárodní účastí pořádala Střední odborná škola Znojmo na pozemcích Agropodniku Mašovice a.s., pod záštitou ministra zemědělství Zdeňka Nekuly, zástupci Jihomoravského kraje, města Znojmo a Agrární komory Znojmo.

Zjistit více

Předávání cen soutěže VIRTUAL WELDING

20. 9. 2022 jsme ve firmě BAST s.r.o. předávali ceny výhercům soutěže virtuálního svařování. Tuto soutěž jsme uskutečnili již 10. 9. 2022 v prostorách partnerské firmy BAST s.r.o., při jejich Dni otevřených dveří i připomenutí třicetiletého výročí vzniku firmy.

Zjistit více

GOUČKO ZASE NAPLNO

Po dvou letech jsme mohli zase NAPLNO uspořádat dvoudenní adaptační kurz pro první ročníky, tradičně na dětském táboře v Biskupicích. Kurz se uskutečnil 5.–6. 9. 2022.

Zjistit více

Máme další úspěchy v soutěžích, zaperlili kuchaři

Dva pěkné výsledky jsme teď zaznamenali v oboru Kuchař–číšník. V soutěži Studuj gastro jsme se dostali do republikové TOP 10. A v klání Kuchař Vysočiny Junior 2022 open v Havlíčkově Brodě jsme získali 3. místo v kategorii Předkrm. „Děkuji za dobrou reprezentaci naší školy, za vynaloženou energii správným směrem. Tyto úspěchy nás moc těší,“ zdůraznil ředitel Tomáš Dolejský.

Zjistit více

Přijď se k nám podívat

Váháš, na kterou střední školu zamířit? Co třeba k nám? Stále je dost času přijít se podívat do dílen i učeben. Až do 1. března Tě rádi provedeme a odpovíme na otázky. V případě zájmu volej tel. číslo 736 154 441.

Zjistit více

Pomohli jste. A my děkujeme!

AKTUALIZOVÁNO: Ve čtvrtek 3. února jsme celé dopoledne podávali za dobrovolný příspěvek teplé nápoje před budějovickou poliklinikou v Tovačovského sadech. Výtěžek, konkrétně 21 882,- korun, jsme věnovali naší bývalé žákyni, která je onkologickou pacientkou. S podporou se přidala i Oblastní charita Třebíč plus sportovci z třebíčského fitka Octagon. Akce se uskutečnila u příležitosti Světového dne boje proti rakovině.

Zjistit více