Během celého školního roku probíhala tradiční soutěž, ve které se průběžně zapisovaly sportovní výkony žáků napříč různými disciplínami. Na konci roku pak přišlo zasloužené vyhlášení těch nejlepších a s ním i ocenění, poháry a dárkové poukazy.
Kluci:
1. Valenta Jonáš (KČI3)
2. Auer Jan (EOZS2)
3. Kněžíček Ondřej (MSMI4)
Dívky:
1. Poláková Lucie (P1)
2. Černá Eliška (KČI1)
3. Nestrojilová Nicol (OŠ3)
Všem oceněným gratulujeme, skvělá práce!