Jídelní lístek edookit

Předávání cen soutěže VIRTUAL WELDING

20. 9. 2022 jsme  ve firmě  BAST s.r.o. předávali ceny výhercům soutěže virtuálního svařování. Tuto soutěž jsme uskutečnili již 10. 9. 2022 v prostorách  partnerské  firmy BAST s.r.o., při jejich Dni  otevřených dveří i připomenutí třicetiletého výročí vzniku firmy. I přes nepříznivé rozmary počasí byla  účast  rekordní. Areál firmy a doprovodný program navštívilo více jak 700 příznivců.  V rámci tohoto dne jsme pořádali soutěž ve virtuálním svařování, umožnili projížďky našimi kaipany i el. vozidlem a míchali lahodné nápoje. Soutěže ve svařování se zúčastnil i radní Kraje Vysočina RNDr. Jan Břížďala.

Soutěž probíhala ve dvou kategoriích - děti a dospělí. Mnoho účastníků vyzkoušelo  svařování poprvé v životě. Nadšení a zápal se projevil právě u dětí. Dospělí, jak sami  říkali „Udělat dobrý svár, není těžké, ale musí se to umět. Chce to zkrátka cvik a trpělivost“. Proto se pokusy často opakovaly. Všichni  přítomní si  mohli vyzkoušet svařování i mimo soutěž. Průběh soutěže instruovali a pomáhali učitelé  odborného výcviku.

Po soutěži  byli vyhlášeni vítězové obou kategorií.  V úterý 20. 9. 2022 firma BAST. s.r.o. uspořádala ve svém sídle slavností předání. Gratulace přišla nejen od  ředitele SŠŘS  Ing. Tomáše Dolejského ale i z rukou zástupkyně  firmy BAST s.r.o. Ing. Lucii  Kopečkové.

Všem organizátorům,  zúčastněným soutěže děkujeme a k vybojovaným umístěním vítězů gratulujeme. Těšíme se na další možnou příležitost.