Jídelní lístek edookit

Zasportovat si atraktivně a zdarma? Ano! Při akci Vysočina v pohybu

Kraj Vysočina chce společně s partnery umožnit veřejnosti vyzkoušet si nové sporty, které ji nadchnou a přesvědčí k pravidelnému provozování. "Týden sportu zdarma je ideální příležitostí, jak udělat něco pro své zdraví, inspirací k trávení volného času a také způsobem, jak shodit přebytečná kila,“ vyjmenovává hejtman Kraje Vysočina Vítězslav Schrek.
Kam přijít a co zažít? Kromě vybraných bazénů a zimních stadionů, kde se bude bruslit klasicky i na in-linech, si mohou lidé zdarma přijít zacvičit do řady posiloven, sokoloven a orloven, otevřou se některé školní tělocvičny, kurty nebo taneční školy. V nabídce jsou volné hodiny na lezecké stěně, zahrát si můžete volejbal, basketbal, beachvolejbal, badminton, florbal i fotbal. Provozovatelé sportovišť připravili i program s trenéry – aerobic, rehabilitační cvičení, jumping, cvičení pro děti, pohybové hry, zumbu, cvičení s fyzioterapeutem, kruhové tréninky, pilates, hodiny tance, ale i lukostřelbu nebo živé deskové hry pro děti.

Ověřte si otevírací hodiny

Každé sportoviště má individuální otevírací hodiny. Některá místa nebudou zpřístupněna po celý týden, ale jen ve vybraných dnech a hodinách. Platí však, že volné hodiny jsou v pracovních dnech vždy odpoledne, přes víkend se hýbeme celý den.
Více informací o týdnu sportu zdarma a přehled všech přihlášených partnerů včetně konkrétních dnů a termínů určených pro Vysočinu v pohybu najdete na webových stránkách www.vysocinavpohybu.cz.

Mrkněte na soutěž

Součástí akce Vysočina v pohybu je i doprovodná facebooková soutěž o značkové sportovní vybavení a poukázky na nákup sportovního zboží. Sledujte Facebook Kraje Vysočina.