Jídelní lístek edookit Studijní materiály

Opatření od 14. října - výuka a výdej obědů pro veřejnost

Od středy 14. října Vláda České republiky zpřísní opatření proti šíření nákazy covid-19. Dotkne se to do odvolání i chodu Střední školy řemesel a služeb Moravské Budějovice.

 

VÝUKA

Žáci se budou vzdělávat pouze distančně, nebudou už tedy chodit ani na praxe. Od 14. října škola uzavře v souladu s novými vládními opatřeními Domov mládeže v Tovačovského sadech. Veškeré důležité informace žáci i rodiče naleznou ve školním informačním systému Edookit. V případě dotazů neváhejte kontaktovat vedení školy, viz KONTAKTY.

 

STRAVOVÁNÍ VEŘEJNOSTI

Velké změny budou ve způsobu stravování veřejnosti. Od středy 14. října do pátku 16. října ještě školní kuchyně uvaří oběd 1 i oběd 2. Ve zmíněných třech dnech ho však veřejnosti vydá pouze do krabiček (do jídlonosičů nelze) v čase 11:00 - 11:30. Krabičky půjde vyzvednou jen venku ve stojanu ve dvoře, jako tomu bývalo na jaře. Cena nebude pro takto distribuované obědy ve dnech 14. – 16. října navýšena o pět korun za krabičku. Komu forma vydávání obědů nevyhovuje, může si do středečních 10:00 odhlásit oběd na čtvrtek 15. října, ale i na pátek 16. října či dobu delší.

Od pondělí 19. října do odvolání už budou ceny obědů pro veřejnost navýšeny o pět korun za krabičku. Bude se pokračovat ve výdeji pouze z venkovního stojanu. Vařit se bude pouze oběd 1.

Odhlášky obědů budou po celou dobu zostřených opatření probíhat pouze telefonicky nebo přes internet.

 

STRAVOVÁNÍ ŽÁKŮ SŠŘS

Žáci SŠŘS jsou po dobu distanční výuky hromadně odhlášeni ze školního stravování. Pokud chtějí, můžou si obědy přihlásit a přijít poobědvat do prostor jídelny s tím, že budou doržována veškerá pravidla, nařízená Vládou ČR - např. rozestupy, maximální počet strávníků u stolu v počtu čtyř. Kdo ze žáků SŠŘS bude mít zájem si po dobu distanční výuky obědy přihlásit, může tak učinit telefonicky na čísle 731 697 009 nebo přes školní internetový systém stravování. Podrobné informace jsou v odkazu ŠKOLNÍ JÍDELNA.

Ing. Tomáš Dolejský, ředitel SŠŘS