Jídelní lístek edookit Studijní materiály

ORGANIZACE VÝUKY od 16. 3. 2020

Vážení žáci a rodiče,

vzhledem k mimořádnému opatření, kdy nemůže probíhat výuka ve škole, sledujte prosím školní informační systém Edookit, kde jsou poskytovány další informace k celé situaci a především k organizaci výuky na naší škole.

Tímto mimořádným opatřením výuka na naší škole nekončí!

V rámci možností bude výuka zajišťována elektronickou komunikací mezi učitelem a žákem. Učitelé jednotlivých předmětů budou využívat nejvhodnější systém komunikace pro svůj předmět. Především budeme komunikovat prostřednictvím Edookitu, školními e-maily a telefony.

Výuka v odborném výcviku bude zaměřena na zpracovávání různých technologických postupů dle oborů a sestavování řídících programů u maturitních oborů, jako nezbytné opakování teorie pro zvládnutí praxe, kterou nelze nyní realizovat. Absolvování kurzů a kvalifikací v rámci ŠVP bude žákům umožněno v nejbližší možné době.

Chci Vás ubezpečit, že budeme poskytovat maximální možné podmínky pro zabezpečení distanční formy výuky, pro úspěšné zvládnutí maturitních zkoušek, přijímacích zkoušek a závěrečných zkoušek.

V případě dotazů neváhejte kontaktovat vedení školy, viz KONTAKTY.

 

Přeji hodně zdraví!

Ing. Jaroslav Doležal

ředitel školy