Jídelní lístek ISAS Studijní materiály

1. místo patří naší škole

Dne 22. února 2018 se naše škola zúčastnila krajského kola soutěže AUTOOPRAVÁŘ JUNIOR 2018. Soutěž pořádala Střední škola průmyslová, technická a automobilní Jihlava, pod záštitou radní Kraje Vysočina Ing. Jany Fialové, MBA. Za naší školu soutěžil žák 3. ročníku oboru automechanik (mechanik opravář motorových vozidel) Adam Blažek a vybojoval úžasné 1. místo, s dostatečným předstihem před místem druhým. V současnosti se Adam Blažek připravuje na reprezentaci Kraje Vysočina v celostátním kole soutěže AUTOOPRAVÁŘ JUNIOR 2018 – AUTOMECHANIK, které proběhne 26. března 2018 v Service Training Center ŠKODA AUTO a.s., Kosmonosy, Mladá Boleslav a hlavním organizátorem je Integrovaná střední škola automobilní Brno, příspěvková organizace. Soutěž je v seznamu 10. ročníku přehlídky oborů ČESKÉ RUČIČKY.

Adam Blažek

Adam Blažek

Adam Blažek

Adam Blažek